Ilustracja do informacji: Poszukiwana osoba do pracy

Poszukiwana osoba do pracy

  • 26-04-2024
  • , Autor: Magdalena Modzelewska
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie ogłasza nabór do pracy na stanowisko: brygadzistka serwisu sprzątającego.
Miejsce: Baza noclegowa WOSiR Drzonków.
Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00.

Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie pracy zespołu
  • Zarządzanie zespołem serwisu sprzątającego na obiektach
  • Kontrola nad wysoką jakością realizowanych usług
  • Zamówienia środków czystości - nadzór nad chemią
  • Prowadzenie dokumentacji (pralnia)
  • Raportowanie do kierownika wykonanych zadań lub potrzeb
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność współpracy z innymi
  • Zarządzanie zespołem
  • Sumienność oraz zaangażowanie
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz 8.00-16.00
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie plus dodatki funkcyjne
  • Profesjonalne wdrożenie stanowiskowe
  • Niezbędny strój i narzędzia do pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę

Więcej informacji u kierowniczki Bazy Noclegowej - kom. 789 418 890.
Zgłoszenie aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: marta.zubrowska(@)drzonkow.pl, z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WOSiR Drzonków w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Logo: RSS
  • Logo: Facebook
  • Logo: YouTube
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji imienia Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie
Logo: Biuletyn Informacji Publicznej
System e-Usług
Baner: Baner partnerów 1Baner: Baner partnerów 2Baner: Baner partnerów 3Baner: baner_zgrana rodzina
  • Baner: LOTTO
  • Baner: LUBUSKIE WARTE ZACHODU
  • Baner: LUBUSKA FEDERACJA SPORTU
  • Baner: ZKS PIĘCIOBÓJ
  • Baner: MINISTERSTWO SPORTU
  • Baner: BLASZCZYK_TENIS
  • Baner: WOPR
  • Baner: START
  • Baner: TKKF
  • Baner: RPO 2020
  • Baner: Marta_Lindow
  • Baner: Marta_ESAB
  • Baner: Marta_Europejska Akademia Sportu
  • Baner: Euroregion Sprewa Nysa Bóbr