Fitness

 
 
 
Urozmaicone zajęcia na sali o powierzchni - 300 mkw!

SEZON FITNESS 2019
NOWY HARMONOGRAM OD 6 MAJA 2019
 
 
ZAJĘCIA NA SALI
 
LADIES STYLING to świetna zabawa zarezerwowana dla Pań. Na tych zajęciach w przyjemnej, tanecznej atmosferze nauczysz się poruszać własnym ciałem, poczujesz piękno i swobodę ruchu, a przy okazji poprawisz kondycję i wymodelujesz swoją sylwetkę.
Ladies Styling to nie są zajęcia typu dance fitness, na tych zajęciach instruktorka tłumaczy technikę wykonywanych ruchów, zwracając uwagę na sexapil i kobiecy wdzięk. Tworzymy choreografię na każdych zajęciach inną i z różnych kobiecych styli.
Ladies Styling to połączenie różnych tańców. Ladies styling sprawi, że twoje ciało będzie bardziej elastyczne a ruchy pełne gracji. Dzięki temu poczujesz się swobodnie na każdej imprezie oraz bardziej pewna w życiu codziennym.
Co zabrać? Prosimy zabrać obuwie na zmianę (najlepiej na miękkiej podeszwie), strój niekrępujący ruchów.
 
FLOW & STRETCH
Dla kogo? Zajęcia adresujemy przede wszystkim do osób, które czują potrzebę stretchingu, relaksu i odprężenia. Jest to system ćwiczeń bezpieczny i odpowiedni dla osób w każdym wieku, bez względu na aktualne fizyczne możliwości.
Wszechstronna i precyzyjna forma treningu oparta na ćwiczeniach rozciągających, rozluźniających i stabilizujących ciało w oparciu o system klasycznego stretchingu, tańca, relaksacji oraz technik oddechowych.
Zajęcia prowadzone w rytm muzyki relaksacyjnej i terapeutycznej dają bardzo intensywne poczucie rozluźnienia całego ciała i redukcji stresu. Zajęcia Flow & Stretch bazują na budowaniu oryginalnych sekwencji miękkich, płynnych, powtarzających się ruchów, w dwóch punktach orientacji jak: góra/dół, wdech/wydech, napięcie/rozluźnienie, otwarcie/zamknięcie. Powtarzalność i specyfika sekwencji ruchowych równoważy stres oraz skłonności do zaburzeń postawy, wynikających z codziennego życia, wpływa na poprawę gibkości i elastyczności, zwiększa zakres ruchu w stawach oraz korzystnie wpływa na osiągnięcie relaksu ciała i umysłu. 
 
MIX CLASS - to zajęcia ogólnorozwojowe, które aktywują wszystkie mięśnie, to wysiłek treningowy dla każdego o umiarkowanym tempie. Zajęcia mają na celu spalanie tkanki tłuszczowej, wysmuklenie i ujędrnienie całego ciała przy użyciu przyborów lub bez. Mix Class to zajęcia typu: BUP (biodra, uda, pośladki+ brzuch), Tabata + rozciąganie, jak również trening obwodowy stacyjny, podczas którego zmiennie stosuję ćwiczenia atletyczne i siłowe.
 
BODY SHAPE - to trening, który ma na celu doskonałe spalanie, wzmacnianie, kształtowanie i rzeźbienie wszystkich partii mięśniowych naszego ciała. To całościowy trening głównych grup mięśniowych obejmujący wszystko od prostych zestawów ćwiczeń do treningu obwodowego. W trakcie zajęć wykorzystujemy tubingi, piłki, stepy.
 
BODY ART -  to trening, który łączy w sobie elementy jogi, fizjoterapii i klasycznych technik oddechowych poprzez współdziałanie ćwiczeń i elementów relaksacji. Jego celem jest stopniowe zapewnianie odpowiedniego funkcjonowania całego ciała poprzez wzmocnienie i stabilizację wszystkich elementów zaangażowanych w ruch. Wiele pozycji Body Art wymaga zwiększonej równowagi, dzięki temu uwaga skupiana jest na  mięśniach brzucha i dna miednicy.
 
ZUMBA - łączy rytmy latino, ragga, salsy i wielu innych radosnych styli takich jak tańce karaibskie i afrykańskie tańce plemienne z nutą orientu w tym również Belly dancing. Dynamiczny, wesoły i efektywny, interwałowy (w zmiennym tempie) trening aerobowy jest świetny dla urody i zdrowia. Kombinacje kroków tanecznych merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist... i wiele innych oraz energetyczna muzyka porywa do zabawy wszystkie pokolenia! Tańcząc zumbę, rzeźbimy ciało, odstresowujemy się, nabieramy pewności siebie i uczymy się pozytywnego patrzenia na własną osobę. Ta niezwykła improwizacja taneczna jest numerem jeden w 40 krajach. Dołącz i Ty do szczęśliwego grona zumby!
 
SEXY DANCE - Na tych zajęciach uczysz się jak się poruszać, aby poczuć swoją siłę i atrakcyjność. Dzięki SEXY DANCE Twoje ciało nabierze niesamowitego wyrazu i gracji, zobaczysz na czym polega subtelność ruchu i jak wiele emocji można przekazać poprzez taniec. To właśnie tu zaczynasz tańczyć i przekraczasz granice, o których nawet nie śniłaś. Pokonasz swoją nieśmiałość, stajesz się pewniejsza, a po pewnym czasie wręcz przebojowa!!! Jeżeli chcesz mieć świat u swoich stóp, to musisz być na tych zajęciach.
 
PILATES - ZDROWY KRĘGOSŁUPto zajęcia dla osób z wadami postawy, napięciem mięśniowym i bólami kręgosłupa. Więc jeśli czujesz, że nhie radzisz sobie ze stresem, masz napięte ciało to ta forma fitnessu jest idealna dla Ciebie 
 
ZAJĘCIA W WODZIE 
 
POWER AQUA AEROBIK - Intensywne ćwiczenia wzmacniające w wodzie z przyborami przy muzyce. Modelują sylwetkę,wzmacniają ręce, plecy, nogi, brzuch i pośladki w odciążeniu kręgosłupa i stawów.
 
GIMNASTYKA W WODZIE - nie musisz umieć pływać, nie musisz być bardzo sprawna, na tych zajęciach zregenerujesz stawy, kręgosłup, zbudujesz mięśnie posturalne, zmienisz swoje ciało w bardzo bezpieczny sposób. uwierzysz w swoje możliwości  
 
 
 
KONTAKT
 
CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA, tel. 68 321 43 12/10,  e-mail, poniedziałek - niedziela: czynne całą dobę.
 
Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską:
Instruktor fitness - Andrzej - 606 989 711
Instruktor fitness - Grażyna  - 509 917 799
Instruktor fitness - Joanna  - 692 488 306
Instruktor fitness - Wioletta  - 696 061 668
Instruktor fitness - Emilia  - 603 460 978

Załączniki

 • 19-03-2014
 • Autor: Użytkownik Administracyjny
 • drukuj
 • PDF
 • poleć
 • Logo: RSS
 • Logo: Facebook
 • Logo: YouTube
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji imienia Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie
Logo: Biuletyn Informacji Publicznej
System e-Usług
Baner: Baner partnerów 1Baner: Baner partnerów 2Baner: Baner partnerów 3Baner: baner_zgrana rodzina
 • Baner: LUBUSKA FEDERACJA SPORTU
 • Baner: ZKS PIĘCIOBÓJ
 • Baner: MINISTERSTWO SPORTU
 • Baner: ZKŻ STELMET
 • Baner: BLASZCZYK_TENIS
 • Baner: LRPO_MAŁY
 • Baner: Marta_Lindow
 • Baner: Marta_ESAB
 • Baner: Marta_Europejska Akademia Sportu
 • Baner: OŚRODKI_Z_WOSIR