Ilustracja do informacji: II Memoriał Tomasza Mielki - zakończony!!!

• , Autor: Mirek Stępień
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
Po raz kolejny na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji imienia Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie pamięć swojego kolegi uczcili funkcjonariusze służby więziennej. II Memoriał Tomasza Mielki w biegach przełajowych na dystansie 10 km.
Na starcie stanęło 96 zawodniczek i zawodników. Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Bartosz Musioł (35:43), na drugiej pozycji uplasował się Krzysztof Runowski (36:25), a trzeci był Mariusz Adamczyk (36:40). Natomiast w kategorii kobiet pierwsza na mecie zameldowała się Agnieszka Wietrzyńska (49:16), drugie miejsce zajęła Barbara Razik-Polowczyk (52:02) a na trzeciej pozycji uplasowała się Anna Mosorzewska (52:45).
Bieg przeprowadzony został w miłym dla oka charakterze bo zdecydowana większość trasy wiodła przez tereny rekreacyjne ośrodka. Niemal 100 zawodników i zawodniczek rywalizowało na poważnie czego dowodem może być choćby pomoc lekarska dla jednej z zawodniczek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!!