NOWY SEZON FITNESS 2018

 • 02-01-2019
 • , Autor: Joanna Jakuć
 • drukuj
 • poleć
 • PDF
Urozmaicone zajęcia na sali o powierzchni - 300 mkw!
 
 
SEZON FITNESS 2018
 
ZAJĘCIA NA SALI
 
SALSATION® - tym mianem określa się połączenie elementów tańca z ćwiczeniami (nazwa pochodzi od połączenia dwóch słów: hiszpańskiego salsa i angielskiego sensation, które oznaczają: sos i uczucie; trening ten jest zatem mieszanką rytmów, w których ważne są emocje). Pomysłodawcą tego treningu jest wenezuelski choreograf i tancerz — Alejandro Angulo. Ta forma aktywności (przeznaczona dla każdego) stanowi zestawienie elementów treningu funkcjonalnego oraz energetycznych stylów tanecznych. Salsation® angażuje nie tylko ciało, ale i umysł (choreografie służą poprawie umiejętności radzenia sobie ze złymi emocjami). Najważniejsza jest dobra zabawa — przy okazji rozwijamy muzykalność, świadomość własnego ciała i pracujemy nad sprawnością fizyczną, bez nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej. Salsation® to zajęcia dla osób, które chciałyby kilka razy w tygodniu poruszać się rekreacyjnie. Przed treningiem właściwym przeprowadza się rozgrzewkę izolowaną. Wykonuje się ćwiczenia rozgrzewające na każdą partię mięśni z osobna, zaczynając od górnych części ciała.
 
MIX CLASS - to zajęcia ogólnorozwojowe, które aktywują wszystkie mięśnie, to wysiłek treningowy dla każdego o umiarkowanym tempie. Zajęcia mają na celu spalanie tkanki tłuszczowej, wysmuklenie i ujędrnienie całego ciała przy użyciu przyborów lub bez. Mix Class to zajęcia typu: BUP (biodra, uda, pośladki+ brzuch), Tabata + rozciąganie, jak również trening obwodowy stacyjny, podczas którego zmiennie stosuję ćwiczenia atletyczne i siłowe.
 
BODY SHAPE - to trening, który ma na celu doskonałe spalanie, wzmacnianie, kształtowanie i rzeźbienie wszystkich partii mięśniowych naszego ciała. To całościowy trening głównych grup mięśniowych obejmujący wszystko od prostych zestawów ćwiczeń do treningu obwodowego. W trakcie zajęć wykorzystujemy tubingi, piłki, stepy.
 
BODY ART -  to trening, który łączy w sobie elementy jogi, fizjoterapii i klasycznych technik oddechowych poprzez współdziałanie ćwiczeń i elementów relaksacji. Jego celem jest stopniowe zapewnianie odpowiedniego funkcjonowania całego ciała poprzez wzmocnienie i stabilizację wszystkich elementów zaangażowanych w ruch. Wiele pozycji Body Art wymaga zwiększonej równowagi, dzięki temu uwaga skupiana jest na  mięśniach brzucha i dna miednicy.
 
ZUMBA - łączy rytmy latino, ragga, salsy i wielu innych radosnych styli takich jak tańce karaibskie i afrykańskie tańce plemienne z nutą orientu w tym również Belly dancing. Dynamiczny, wesoły i efektywny, interwałowy (w zmiennym tempie) trening aerobowy jest świetny dla urody i zdrowia. Kombinacje kroków tanecznych merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist... i wiele innych oraz energetyczna muzyka porywa do zabawy wszystkie pokolenia! Tańcząc zumbę, rzeźbimy ciało, odstresowujemy się, nabieramy pewności siebie i uczymy się pozytywnego patrzenia na własną osobę. Ta niezwykła improwizacja taneczna jest numerem jeden w 40 krajach. Dołącz i Ty do szczęśliwego grona zumby!
 
BACHATA/LATINO oparta jest na podstawowym kroku salsy. Taniec charakteryzuje zmysłowy ruch bioder, prosty rytm oraz liryczne choreografie. Na zajęciach odpreżysz się, rozmarzysz, a dodatkowo nabierzesz pewności siebie.
 
PILATES - ZDROWY KRĘGOSŁUP - to zajęcia dla osób z wadami postawy, napięciem mięśniowym i bólami kręgosłupa. Więc jeśli czujesz, że nhie radzisz sobie ze stresem, masz napięte ciało to ta forma fitnessu jest idealna dla Ciebie 
 
ZAJĘCIA W WODZIE 
 
POWER AQUA AEROBIK - Intensywne ćwiczenia wzmacniające w wodzie z przyborami przy muzyce. Modelują sylwetkę,wzmacniają ręce, plecy, nogi, brzuch i pośladki w odciążeniu kręgosłupa i stawów.
 
GIMNASTYKA W WODZIE - nie musisz umieć pływać, nie musisz być bardzo sprawna, na tych zajęciach zregenerujesz stawy, kręgosłup, zbudujesz mięśnie posturalne, zmienisz swoje ciało w bardzo bezpieczny sposób. uwierzysz w swoje możliwości  
 
 
KONTAKT
 
CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA, tel. 68 321 43 12/10,  e-mail, poniedziałek - niedziela: czynne całą dobę.
 
Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską:
Instruktor fitness - Andrzej - 606 989 711
Instruktor fitness - Grażyna  - 509 917 799
Instruktor fitness - Joanna  - 692 488 306
Instruktor fitness - Wioletta  - 696 061 668
Instruktor fitness - Ada - 793 198 888

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

 • Logo: RSS
 • Logo: Facebook
 • Logo: YouTube
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji imienia Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie
Logo: Biuletyn Informacji Publicznej
System e-Usług
Baner: Baner partnerów 1Baner: Baner partnerów 2Baner: Baner partnerów 3Baner: baner_zgrana rodzina
 • Baner: LUBUSKA FEDERACJA SPORTU
 • Baner: ZKS PIĘCIOBÓJ
 • Baner: MINISTERSTWO SPORTU
 • Baner: ZKŻ STELMET
 • Baner: BLASZCZYK_TENIS
 • Baner: LRPO_MAŁY
 • Baner: Marta_Lindow
 • Baner: Marta_ESAB
 • Baner: Marta_Europejska Akademia Sportu
 • Baner: OŚRODKI_Z_WOSIR