Ilustracja do informacji: ZKS PALMIARNIA - OLIMPIA UNIA 0:3

• , Autor: Magdalena Modzelewska
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
W środę 18.12.2018 r. rozegrany w hali sportowej mecz LOTTO SUPERLIGI TENISA STOŁOWEGO pomiędzy ZKS PALMIARNIA ZIELONA GÓRA a OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ zakończył się dla gospodarzy przegraną.

W IX-tej kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia uległa gościom z Grudziądza 0:3. W meczu otwarcia Maciej Kołodziejczyk niespodziewanie nie poradził sobie z najmłodszym zawodnikiem gości Maciejem Kubikiem, przegrywając w setach 0:3. Ta gra miała duży wpływ na kolejne pojedynki. Kamil Nalepa starał się, walczył, robił, co mógł, by przechylić szalę zwycięstwa na stronę ZKS Palmiarni w pojedynku z Samuelem Kulczyckim (ostatni czas w wyśmienitej formie). Jednak słabo rozpoczęty piąty set zaważył o końcowej porażce z zawodnikiem z Grudziądza i Olimpia Unia objęła prowadzenia 2:0. Łukasz Wachowiak robił co mógł w pojedynku z Szymonem Malickim, jednak zabrakło jeszcze tym razem umiejętności i to goście zwyciężyli 3:0 i zainkasowali 3 duże punkty meczowe. ZKS Palmiarnia pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli i wydaje się, że bez wzmocnienia zawodnikiem z Hong Kongu trudno będzie zielonogórzanom utrzymać się w tym sezonie w Lotto Superlidze.