Ilustracja do informacji: INSTRUKTOR/TRENER PŁYWANIA – OFERTA PRACY

INSTRUKTOR/TRENER PŁYWANIA – OFERTA PRACY

  • 10-08-2021
  • , Autor: K. W.
Lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą? Masz doświadczenie w pracy z dorosłymi? Szukasz pracy, w którą warto się zaangażować? Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy:
Instruktora/trenera pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Szkółce Pływackiej WOSiR Drzonków w roku szkolnym 2021/2022 (od września do maja).

Podstawowe obowiązki:
  • prowadzenie zajęć  nauki  pływania  z dziećmi i młodzieżą w wieku 6-17 lat oraz dorosłymi na różnym poziomie zaawansowania (ok. 6-8 godz. tygodniowo, w zależności od liczby uczestników zajęć);
  • sprawowanie opieki nad grupą w trakcie zajęć. Wstępna kwalifikacja pod względem stopnia opanowania umiejętności, podział na grupy.
Zależy nam na osobach, które:
  • posiadają doświadczenie w nauczaniu pływania dzieci i młodzieży oraz dorosłych;
  • potrafią łączyć dyscyplinę i dbałość o bezpieczeństwo z tworzeniem przyjaznej atmosfery;
  • nastawione są na rozwój.
Dodatkowo mile widziane:
  • Uprawnienia ratownika wodnego.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • pracę w ciekawym zespole,
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę z perspektywą stałej współpracy.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 609 318 079.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Logo: Biuletyn Informacji Publicznej
System e-Usług
Baner: Baner partnerów 1Baner: Baner partnerów 2Baner: Baner partnerów 3Baner: baner_zgrana rodzina
  • Baner: LOTTO
  • Baner: LUBUSKIE WARTE ZACHODU
  • Baner: LUBUSKA FEDERACJA SPORTU
  • Baner: ZKS PIĘCIOBÓJ
  • Baner: MINISTERSTWO SPORTU
  • Baner: BLASZCZYK_TENIS
  • Baner: WOPR
  • Baner: START
  • Baner: TKKF
  • Baner: RPO 2020
  • Baner: Marta_Lindow
  • Baner: Marta_ESAB
  • Baner: Marta_Europejska Akademia Sportu
  • Baner: Euroregion Sprewa Nysa Bóbr